wtorek, 1 października 2013

Książkowo - filmowo po raz drugi

Niedawno, po raz kolejny już współpracowaliśmy z Panem Piotrem i wydawnictwem Yohei przy tworzeniu okładki do książki. Tym razem książka i okładka poświęcone były kinematografii japońskiej. Zadanie było niezwykle ciekawe, bowiem zamówiony został najsłynniejszy japoński potwór, Godzilla. Potwory to nasza specjalność, a więc z przyjemnością chwyciliśmy za szydło i włóczkę w kolorze zgniło - zielonym. Na początku Godzilla towarzyszyła nam jedynie na ekranie, po kilku godzinach wytężonej pracy w końcu pojawiła się w całej okazałości. Zrobiła niezwykle dużo krzyku, poprzewracała nawet kilka pudeł, by na końcu zanurzyć się w koszu wypełnionym włóczkami. Zrobiło to na nas piorunujące wrażenie, dlatego już wtedy byliśmy pewni, że ta misja zakończy się powodzeniem. 

Na zdjęciu nasza Godzilla tuż przed zdemolowaniem pudeł z przyborami do szycia. Ryczy i szykuje się do ataku.

Do sławnego potwora dołączyły jeszcze dwie postacie związane z kinem japońskim. Bohaterowie z kraju kwitnącej wiśni gościli u nas krótko, od razu powędrowali dalej, na okładkę kolejnej książki z wydawnictwa Yohei. Wszystkich zainteresowanych zapraszam na stronę internetową wydawnictwa. Można tam zamówić egzemplarz tej książki, i nie tylko. Wspomniana wyżej okładka wygląda tak: 


Dziękujemy Panu Piotrowi za współpracę, po raz kolejny trzymamy kciuki i życzymy powodzenia :)

1 komentarz:

  1. Ciekawa współpraca. Nie spodziewałam bym się szydełkowej Godzilli na okładce książki - a tu proszę :D i fajnie wyszło :).

    OdpowiedzUsuń